Your limit is on demand. The limit can be raised.>
"Konec 20. století, zlato bílé, hmotnost 2,81 g btto, ryzost 585/000, osazen brilianty o hmotnostech 1 x 0,54 ct, 2 x 0,23 ct, 32 x 0,01 ct, hmotnost briliantů celkem 1,32 ct, velikost 54, opatřeno CZ puncovní značkou."